Načítání dat...
  • Provedeni: 

    polyester / zirkony

  • Barva: 

    černý

Jste žena, která chce najít své Estilo? Dobrá volba! Nic Vám nepomůže vytvořit svůj vlastní originální styl jako elegantní doplňky. Řekněte „ne” nudě a banalitám. Bojujte s nimi, sáhnutím po těchto neuvěřitelných módních dámských límečcích. Pokud Vám límeček i nadále připomíná školní uniformu....dovolte nám Vás vyvést z kolejí stereotypního myšlení. Estilo Sabroso nabízí zcela novou kvalitu tohoto módního doplňku. Naše límečky nemají nic společného s těmi nudnými a opakujícími se. Ba naopak: jsou vyrobeny z pečlivě vybraných materiálů a zdobené, jako výjimečné klenoty. V kombinaci s čím nosíte tyhle neobvyklé dámské límečky? Volba záleží pouze na Vás! Malé černé těsné šaty a nebo elegantní halenka? Najděte svoji vlastní kombinaci a oblíkejte se tak, jak chcete! Jedno je jisté: pokud sáhnete po těchto originálních doplňcích, dokazujete, že jste odvážná, sebevědomá žena znalá nejnovějších trendů.

Balík do ruky (Platba dobírkou) - 120 Kč
Balík do ruky (Platba předem) - 89 Kč
PPL Kurýr  (Platba dobírkou) - 120 Kč
PPL Kurýr (Platba předem) - 89 Kč
Slovensko Expres Kuriér (Dobírkou)  €4,99  
Slovensko Expres Kuriér (Platba předem) €3,99

Telefonická podpora :

Jste žena, která chce najít své Estilo? Dobrá volba! Nic Vám nepomůže vytvořit svůj vlastní originální styl jako elegantní doplňky. Řekněte „ne” nudě a banalitám. Bojujte s nimi, sáhnutím po těchto neuvěřitelných módních dámských límečcích.

Pokud Vám límeček i nadále připomíná školní uniformu....dovolte nám Vás vyvést z kolejí stereotypního myšlení. Estilo Sabroso nabízí zcela novou kvalitu tohoto módního doplňku. Naše límečky nemají nic společného s těmi nudnými a opakujícími se. Ba naopak: jsou vyrobeny z pečlivě vybraných materiálů a zdobené, jako výjimečné klenoty.

V kombinaci s čím nosíte tyhle neobvyklé dámské límečky? Volba záleží pouze na Vás! Malé černé těsné šaty a nebo elegantní halenka? Najděte svoji vlastní kombinaci a oblíkejte se tak, jak chcete! Jedno je jisté: pokud sáhnete po těchto originálních doplňcích, dokazujete, že jste odvážná, sebevědomá žena znalá nejnovějších trendů.