Načítání dat...
  • Provedeni: 

    68% bavlna / 25,5% polyamid / 2% polypropylen / 0,5% metalizované vlákno / 4% elastan

  • Barva: 

    vícebarevný

Máte rádi pocit příjemného tepla na chodidlech nohou? To je důležité především v chladnějších dnech. Ale přece dámské ponožky mohou plnit nejen užitečnou funkci, ale také estetickou. Aspoň tak to je u nás v Estilo Sabroso. Stavíme vzhled na první místo. Právě proto jsme pro Vás připravili dámské ponožky, jiné než ostatní. Zapomeňte na nudné a monotónní nohy. Zasloužíte si mnohem více! Neobvyklé vzory, které přitahují pozornost? Kontrastní barvy? Nebo dámské mašle a volánky? Ano, ano i nadále máme na mysli ponožky. Pár takových originálních dekorativních ponožek se brzy může objevit i ve Vašem šatníku. Nabízíme rovněž jak krátké, klasické dámské ponožky, tak i podkolenky. Mohou se stát součástí originálního stylu, který láme zaběhlé styly. Koneckonců módní ponožky není radno zakrývat nebo snad ano? Chcete si hrát se stylem? Objednejte již teď a nebudete litovat. Estilo, na které čekáte, je na dosah ruky.

Balík do ruky (Platba dobírkou) - 120 Kč
Balík do ruky (Platba předem) - 89 Kč
PPL Kurýr  (Platba dobírkou) - 120 Kč
PPL Kurýr (Platba předem) - 89 Kč
Slovensko Expres Kuriér (Dobírkou)  €4,99  
Slovensko Expres Kuriér (Platba předem) €3,99

Telefonická podpora :

Máte rádi pocit příjemného tepla na chodidlech nohou? To je důležité především v chladnějších dnech. Ale přece dámské ponožky mohou plnit nejen užitečnou funkci, ale také estetickou. Aspoň tak to je u nás v Estilo Sabroso. Stavíme vzhled na první místo.

Právě proto jsme pro Vás připravili dámské ponožky, jiné než ostatní. Zapomeňte na nudné a monotónní nohy. Zasloužíte si mnohem více! Neobvyklé vzory, které přitahují pozornost? Kontrastní barvy?  Nebo dámské mašle a volánky? Ano, ano i  nadále máme na mysli ponožky. Pár takových originálních dekorativních ponožek se brzy může objevit i ve Vašem šatníku.

Nabízíme rovněž jak krátké, klasické dámské ponožky, tak i podkolenky. Mohou se stát součástí originálního stylu, který láme zaběhlé styly. Koneckonců módní ponožky není radno zakrývat nebo snad ano? Chcete si hrát se stylem?  Objednejte již teď a nebudete litovat. Estilo, na které čekáte, je na dosah ruky.

Doporučujeme