Načítání dat...
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky:

Majitelem internetového obchodu Estilo Sabroso.cz je firma ES AGNIESZKA SADLOK, KONTAKT : info@estilosabroso.cz

1. V internetovém obchodě Estilo Sabroso můžete objednávat zboží 24 hodin denně / po celý rok.

2. Objednávky jsou přijímány na stránkách www.estilosabroso.cz

3. Ceny v obchodě Estilo Sabroso jsou uvedeny v českých korunách.

4. Akceptujeme následující způsoby platby:

- bankovním převodem na účet : Česká spořitelna 2700930558/2010

- platbou při převzetí na dobírku

5. Doba trvání vyřízení objednávky, včetně dodání zásilky k vám je 2 - 6 pracovních dnů. Ve zvláštních případech, nezaviněných naši prodejnou, se může tato doba o něco prodloužit, v každém případě je zákazník o tom informován e-mailem.

6. Zásilky jsou doručovány prostřednictvím České pošty nebo kurýrní službou.

7. Podmínkou smlouvy je řádně vyplněný formulář. Internetový obchod krolmajtekpierwszy.pl Vás může požádat o potvrzení objednávky. Nepotvrzené objednávky nebudou realizovány.

8. V případě jakékoliv změny ceny výrobku, obchod se zavazuje o tom neprodleně informovat klienta. V případě, že klient nepotvrdí změnu ceny, objednávka nebude realizována.

9. Výrobky uvedené na fotografiích se mohou lišit od nabízených k prodeji.

10. Veškeré materiály obsažené na internetových stránkách jsou pouze pro informační účely. Popisy výrobků, jejich vlastnosti, objem, funkce jsou převzaty přímo od výrobců (distributorů).

11. Obchod neodpovídá za užívání výrobků zakoupených v obchodě.

12. Vyhrazujeme si právo na stornování některých výrobků z prodeje.

13. Reklamace týkající se mechanického poškození při dopravě anebo nedostatek zboží se může řešit pouze při obdržení a přebírání zboží, v přítomnosti přepravce. Podmínkou přijetí tohoto typu reklamace je sepsání reklamačního protokolu s doručovatelem.

14. Zboží zakoupené v našem obchodě lze vrátit (odstoupit od smlouvy) do 10 dnů od převzetí dodávky bez udání důvodu, za předpokladu, že zboží nebylo použito, ani nijak poškozeno a je v neporušeném obalu. Zaručujeme vrácení částky rovnající se hodnotě výrobku. Náklady na dopravu jsou nevratné. Odstoupení od smlouvy musí být provedeno písemně.